Contact

Heeft u een vraag, opmerking of suggestie? Stuur dan een bericht aan één van onze bestuursleden.

 

Voorzitter

Dhr. R. Perre

Mail naar voorzitter

voorzitter@ehbovde.nl

06 – 574 317 57

 

Secretaris

Mw. J. Rosenbrand

Mail naar secretaris

secretariaat@ehbovde.nl

 

Penningmeester

Dhr. S. Vassallo

Mail naar penningmeester

penningmeester@ehbovde.nl

 

Arts – adviseur

Dhr. A. Wensink

Mail naar arts-adviseur

a.wensink@ehbovde.nl

 

Evenementencommissie

Mw. N. van Gorkom

Mail naar evenementencommissie

evenementen@ehbovde.nl

 

Ledenadministratie

Mw. J. Rosenbrand

Mail naar ledenadministratie

ledenadministratie@ehbovde.nl

 

Verbandmeester

Dhr. P. Roeken

Mail naar verbandmeester

verbandmeester@ehbovde.nl

 

Vertrouwenspersoon

Dhr. A. Wensink

Mail naar vertrouwenspersoon

a.wensink@ehbovde.nl

 

Bestuurslid

Dhr. E. Dekker

Mail naar E. Dekker

e.dekker@ehbovde.nl