Contact

Heeft u een vraag, opmerking of suggestie? Stuur dan een bericht aan één van onze bestuursleden.

 

Voorzitter

Dhr. R. Perre

Mail naar voorzitter

voorzitter@ehbovde.nl

 

Secretaris

Mw. J. van Gool

Mail naar secretaris

secretaris@ehbovde.nl

0416 – 322 225

 

Penningmeester

Dhr. G. Kouwenberg

Mail naar penningmeester

penningmeester@ehbovde.nl

0416 – 320 463

 

Arts – adviseur

Dhr. A. Wensink

Mail naar arts-adviseur

a.wensink@ehbovde.nl

 

Evenementencommissie

Mw. N. van Gorkom

Mail naar evenementencommissie

evenementen@ehbovde.nl

 

Ledenadministratie

Mw. J. Rosenbrand

Mail naar ledenadministratie

ledenadministratie@ehbovde.nl

 

Verbandmeester

Mw. W. van de Wiel

Mail naar verbandmeester

verbandmeester@ehbovde.nl

06 – 234 301 53

 

Vertrouwenspersoon

Dhr. L. Boutens

0416 – 377 367

 

Bestuurslid

Dhr. E. Dekker

Mail naar E. Dekker

e.dekker@ehbovde.nl

0146 – 532 974

 

Bestuurslid

Dhr. P. Roeken

Mail naar P. Roeken

p.roeken@ehbovde.nl